Benediktinai iš Silver Sičio tikisi rekordinių kavos pardavimų


Benediktinai iš Silver Sičio tikisi rekordinių kavos pardavimų

Kaunas, 2023 m. gruodžio 8 d. – Tradiciniai benediktinų vienuoliai iš Silver Sičio, Naujosios Meksikos valstijoje, tikisi, kad per šias Kalėdas bus parduota rekordiškai daug jų kavos.

Vienuoliai gamina kavą jau daugiau nei 30 metų ir savo produkciją pardavinėja visoje JAV. Jų kavos mišiniai yra žinomi dėl savo aukštos kokybės ir sodraus skonio.

Šiemet vienuoliai tikisi, kad pardavimai bus dar didesni nei pernai. Tam įtakos turi keli veiksniai, įskaitant naują skrudinimo įrangą, kuri supaprastino ir pagreitino gamybos procesą, bei sparčią vienuolių bendruomenės augimą.

Vienuoliai taip pat tikisi, kad jų kavos paklausą padidins nauja kampanija, kuria siekiama surinkti lėšų už gyvybę pasisakančiai organizacijai „LifeSiteNews“. Vienuoliai parduoda specialų „Už gyvybę“ kavos mišinį, kurio pelnas padeda finansuoti „LifeSiteNews“ darbą.

„Esame labai dėkingi „LifeSiteNews” už tai, kad remia mūsų darbą, kuriuo siekiame atkurti tradicinį benediktinų gyvenimą Amerikoje“, – sakė brolis Bernardas, vienuolių bendruomenės atstovas.

Vienuoliai tikisi, kad jų kavos pardavimai padės jiems ir toliau vykdyti savo misiją – skleisti Evangeliją ir remti už gyvybę pasisakančias organizacijas.

Žiūrėkite vaizdo įrašą:

https://www.youtube.com/watch?v=5Pjzuv_JGlE

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *